نحوه خرید از سایت خارجی نیوشانیک ( نیوشا درینک )

فروش یوروئی نیوشا

مقدمه

امکان خرید محصولات نیوشانیک برای بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین چند کشور خارج از این اتحادیه امکان پذیر شده است و تمامی افراد ساکن در این کشورها میتوانند خرید محصولات نیوشانیک را به صورت اینترنتی انجام دهند.

محصولات خریداری شده توسط شما از طریق پست بین المللی و در کوتاهترین زمان ممکن به دست شما خواهید رسید و شما میتوانید از طریق کد رهگیری سفارش خود را پیگیری کنید.

کشورهایی که در آنها امکان پست محصولات نیوشا میسر است.

 در حال حاضرتمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا (اتریش، بلژیک،  بلغارستان،  کرواسی،  قبرس،  جمهوری چک،  دانمارک، استونی، فنلاند،  فرانسه، آلمان،  یونان، مجارستان، ایتالیا،  لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ،  مالت، هلند، لهستان،  پرتغال،  رومانی،  اسلواکی،  اسلوونی،  اسپانیا، سوئد) و همچنین بعضی از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا همچون نروژ و سوئیس امکان پست محصولات نیوشانیک میسر است.

خرید از نیوشانیک در اروپا

سایت خرید محصولات

برای خرید محصولات نیوشانیک کافی هست که به سایت نیوشادرینک www.newshadrinks.com بروید و این سایت مخصوص خرید محصولات نیوشا در کشورهای یاد شده است.

آموزش خرید محصولات از نیوشا درینک

برای خرید محصولات نیوشا در خارج از ایران ابتدا باید وارد سایت شوید ولی لازم به توضیح است که فقط نمایندگان نیوشا امکان ورود به سایت را دارند.

طلنوش یکی از نمایندگان رسمی این شرکت می باشد که شما میتوانید برای خرید محصول ابتدا لیست محصولات مورد نظر خودتان را مشخص کنید و به مشاور طلنوش اطلاع بدهید.

یا میتوانید قبل از خرید یک مشاوره رایگان داشته باشید تا همکاران ما با توجه به مزاج شما و مشکلاتی احتمالی دیگری که دارید، بهترین پک را برای شما تجویز کنند.

در ضمن اطلاعات پستی  و همچنین شماره تماس شما نیز برا ارسال و سفارش مورد نیاز می باشد که حتما در پایان همکاران ما از شما اخذ خواهند کرد.

در نهایت و بعد از انتخاب محصول و پک درخواستی قیمت به شما اعلام خواهد شد و شما میتوانید با رفتن به سایت و زدن کد قیمت و شماره ملی طلنوش خرید خود را تکمیل کنید.

نحوه خرید کردن از نیوشا
خرید از نیوشا درینک

یعنی شما به سایت www.newshadrinks.com مراجعه می کنید و روی گزینه ORDERS  کلیک و بعد گزینه invoice settlement  را انتخاب می کنید.

در قسمت Enter Your Code کد قیمت محصولات را میزنید ( همکاران ما به شما خواهند داد)

در قسمت Enter Distributor ID هم کد طلنوش ( ۵۶۵۹۸۶۹۵۵۶ ) را وارد میکنید

بعد از این محصولات طبق نشانی وارد شده قبلی به دست شما میرسد

دیدگاه‌ها ۰

*
*