چگونه چاق شویم

چگونه چاق شویم با طب سنتی

برخلاف خیلی از افراد که به دنبال راهکارهای لاغری هستند، بسیاری دیگر از افراد به دنبال چاقی هستن و برایشان اضافه وزن بسیار مهم است.

قبلا پرداختن به موضوع چگونه چاق شویم باید خدمت شما عرض کنم که، هیچ موضوعی بدون علت نیست و حتما برای درمان لاغری خود با مشاور تغذیه و لاغری طلنوش به صورت رایگان چت کنید تا ابتدا علت لاغری شما را تشخیص دهد.

بهترین درمان لاغری استفاده از مواد غذایی می باشد، چرا که اینگونه مواد غذایی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت بدون آنکه برای شما عوارض داشته باشند به چاقی شما کمک بسیار فراوانی خواهند کرد.

چاق شدن با شیر

شیر ماده ای است که سرشار از کربوهیدارت و پروتئین و چربی و همچنین کلسیم است و در همه جا نیز به فور و با قیمت مناسب یافت میشود.

چگونه چاق شویم

برنج بخور تا چاق شوی

شیر را به عنوان بهترین ماداه غذایی برای چاق شدن نیز میشناسند که به رشد عضلات شما کمک میکند و همین رشد عضلات منجر به اضافه وزن و چاقی میگردد.

برنج نیز یکی از مواد غذایی بسیار موثر در چاقی می باشد، اما جالب است بدانید برنج علاوه بر چاقی بدن موجب تپل شدن صورت و در اصطلاح چاق شدن صورت میگردد.

برنج هم مانند شیر به راحتی قابل دسترس هست و خیلی از ما ایرانی ها برنج را در آشپزخانه خود داریم، البته برنج های ایرانی نسبت به برنج های هندی از مرغوبیت بیشتری برخوردار هستند و برای چاق شدن مناسب تر می باشند.

چاق شدن با گوشت قرمز

عضلات خود را با گوشت قرمز بزرگ کنید، همه ما میدانیم که گوشت قرمز منبع پروتئین هست و اگر گوشت را برای چاق شدن خود انتخاب کردین، حتما از فروشنده بخواهید که گوشت چرب تری به شما بدهد، چرا که گوشت چرب موجب میشود تا کالری بیشتری وارد بدن شما شود و بنابراین تاثیرات چاقی آن نسبت به گوشت طبیعی بیشتر است.

چگونه وزنمان را زیاد کنیم

سیب زمینی سرخ کرده بیشتر بخورید.

شاید ارزان ترین ماده غذایی همین سیب زمینی باشد، سعی کنید برای اضافه وزن حتما سیب زمینی را در برنامه غذایی خود داشته باشید، با خوردن سیب زمینی کالری بسیار زیادی به بدن خودتون وارد میکیند.

سیب زمینی حاوی کربوهیدارت و نشاسته می باشد و همچنین ذخیره گلیکوژن در عضلات رو نیز افزایش میدهد که این موضوع به شما  در انجام فعالیت های روزانه و کارهای سخت انرژی زیادی میدهد.

دمنوش بهارنارنج

دمنوش بهار نارنج هم میتواند به چاقی شما کمک بسیارزیادی بکند به طوریکه، این دمنوش آرامبخش با ایجاد آرامش در شما و دور کردن استرس، موجب جذب بهتر غذا در بدن و در نتیجه چاق شدن شما میگردد و یک دمنوش افزایش وزن است.

 صبحانه با نان های سبوس دار

صبحانه خوردن با نان سبوس دار میتواند منجر به چاق شدن شما شود، سعی کنید صبحانه تخم مرغ و یا پنیر خود را با نان سبوس دار بخورید و چاق شوید

چاق شدن با ماست

ماست پر چرب دارای کربوهیدارت، چربی و پروتیئن است و جزو سالمترین مواد غذایی برای چاقی می باشد و میتوانید باخوردن آن در وعده های غذایی به افزایش وزن خودتون کمک کنید.

روغن ها و چربی ها

کالری زیاد را میتوان در روغن و چربی جستجو کرد، در واقع این غذاها جزو پر کالری ترین مواد غذایی هستند و میتوانند به سوال چگونه چاق شویم جواب بسیار مناسبی باشند.

در بین روغن ها که هم برای چاقی مناسب هستند و هم میتوان سالم بودن آنرا تائید کرد میتوان به روغن نارگیل و روغن زیتون و همچنین روغن آوکادو اشاره کرد.

چگونه از صورت چاق شویم

چاقی با استفاده از میان وعده میوه خشک

میوه های خشک بر خلاف آنکه برای رژیم لاغری اصلا توصیه نمیشوند، اما برای افزایش وزن بسیار مناسب هستند و کالری زیاد این میوه ها و مصرف آن در بین وعده های غذایی به افزایش وزن شما کمک بسیار خوبی میکنند، و گزینه خوبی برا چاقی محسوب میشوند

آجیل بخورید و چاق شوید

آجیل در فرهنگ ما ایرانیها وقت در عید نوروز جایگاه خوبی دارد و در بقیه روزهای سال از آن قافل هستیم، در حالی که استفاده از آجیل موجب چاقی میشود و خوردن آن برای اضافه وزن بسیار توصیه شده است، چرا که منبع غنی کالری می باشد

دیدگاه‌ها ۰

*
*