کاهش وزن باورنکردنی با چای سبز لاغری

هر روز میلیاردها  لیوان چای سبز در جهان نوش جان میشود.

چای سبز داری خواص بیشماری می باشد و برای درمان بسیاری از بیماریها می باشد، ولی در این مطلب میخاهیم در خصوص خواص لاغری چای سبز با شما صحبت کنیم .

آیا میدانستید که چای سبز یک دمنوش لاغری می باشد وبرای کاهش وزن و لاغری بسیار مناسب است، چای سبز در کنار طعم لذت بخشی که دارد میتواند به کاهش وزن شما کمک بسیار زیادی بکند.

روزانه در جهان هر روز چند میلیارد از این دمنوش گیاهی مصرف میشود و افراد زیادی هستند که در جهان صبح خود را با خوردن چای سبز لاغری شروع میکنند.

آیا چای سبز به لاغری و کاهش وزن کمک میکند؟

در ابتدای مطلب از تاثیر چای سبز به کاهش وزن صحیت کردیم و در ادامه میخاهیم به میزان تاثیر آن در کاهش وزن و لاغری بپردازیم.

باید بگویم که چای سبز در خیلی از کشورها به چای سبز لاغری معروف هست و بعد از آب به دومین نوشیدنی پرطرفدار دنیا معروف هست و در واقع رتبه دوم را در بین نوشیدنیهای جهان به خود اختصاص داده است.

چای سبز با آب ۸۰ درجه سانتیگراد درست میشود و باعث میشود تا سوخت و ساز بدن شما افزایش پیدا کند، در واقع این چای سبز لاغری به سوختن انرژی در بدن شما کمک میکند و همیشه یکی از چای های پک های لاغری نیوشا بوده است.

چای سبز و دارچین برای لاغری
چای سبز و زنجبیل برای لاغری

نحوه عملکرد چای سبز لاغری

جالب است بدانید که شما میتوانید با مصرف چای سبز تا نیم کیلو گرم در هفته وزن کم کنید و که دلیل آن کافئین موجود در چای سبز می باشد که به عنوان محرک در بدن عمل میکند.

نوشیدن چای سبز طبق یک برنامه حساب شده به همراه ورزش باعث میشود تا ۲۰ درصد  چربی بدن آب شود و این خود یعنی یک کاهش وزن اصولی و حساب شده.

چه زمانی و چه مقدار چای سبز لاغری مصرف کنیم.

چای سبز را همیشه باید طبق یک برنامه مشخص مصرف کنید و سعی کنید حدود ۲ ساعت بعد از خوردن غذا یک لیوان چای سبز بخورید، معمولا افراد در طول شبانه روز ۳ تا ۴ وعده غذایی مصرف میکنند و شما هم میتوانید به این نسب ۳ تا ۴ لیوان چای سبز بخورید.

تجربه لاغری با چای سبز
چه موقع چای سبز بخوریم تا لاغر شویم

ورزش به همراه چای سبز لاغری

ضمنا برای دم کردن چای سبز از آب با دمای ۸۰ درجه استفاده کنید، یعنی بگذارید ابتدا آب به دمای جوش برسد و بعد از و خنک شدن  و رسیدن دمایش به ۸۰ آنرا برای چای سبز استفاده کنید

اگر میخواهید لاغری سریع را تجربه کنید به شما پیشنهاد میکنم که ۲۰ دقیقه بعد از خوردن چای سبز حتما ورزش کنید تا روند کاهش وزن سرعتر بیشتری پیدا کند.

دیدگاه‌ها ۰

*
*