برای چاقی صورت چی بخوریم

چاق شدن صورت با تغذیه

چاق شدن صورت با تغذیه یکی از بهترین روشهای توپر کردن صورت هست، چرا که عارضه کمتری نسبت به قرص های چاقی صورت داره و تغذیه مناسب، همانند و حتی بهتر از داروی چاقی صورت هست.

ما در این مطلب میخاهیم به بهترین مواد غذایی چاق کننده صورت اشاره کنیم و شما میتونید با خوردن این غذاها صورت خوشگل و تپلی داشته باشید، پس تا پایان با ما همراه باشید.

نوشیدن آب

آب یکی از چاق کنندگان صورت هست و شما میتونید با نوشیدن آب ضمن سم زدایی بدن خودتون از باکتریها و سموم مضرر به تامین آب بافت صورت و در نتیجه چاق شدن صورت خودتون کمک کنید.

دمنوش وانیل

این دمنوش به عنوان دمنوش جوانی نیز معروف هست و به عنوان یکی از بهترین چاق کننده های صورت می باشد ، البته این دمنوش پوست زیبا رو نیز برای شما به ارمغان میاره.

 برای چاقی صورت چه قرصی بخوریم

میوه های چاق کننده صورت

بعضی از میوه ها علاوه بر ویتامین ها و خاصیت هایی که دارند به آبرسانی بهتر به پوست صورت و درنتیجه چاق شدن آن کمک بسیار فراوانی میکنند، که میتوان به خیار و گلابی و هویج و سبزیجات تازه اشاره کرد.

مصرف سیب زمینی سرخ کرده

خیلی ها از سیب زمینی به عنوان داروی چاقی صورت یاد میکنند و مصرف سیب زمینی رو با کمی سس برای چاقی صورت خیلی مفید میدونند و توصیه طلنوش هم برای داشتن صورت چاق، مصرف روزنه کمی سیب زمینی سرخ شده است.

چاقی تضمینی صورت

دمنوش آلوورا

افزایش پروکلاژن یکی از دلایل چاقی صورت هست و نوشیدن دمنوش و چای آلوورا به افزایش پروکلاژن کمک کرده و موجب چاقی صورت میشه.

مصرف برنج و ماکارونی

اگر چاقی کلی براتون مهم نیست، استفاده از برنج و ماکارونی برای چاقی صورت خیلی مفید هست، اما این نکته رو به خاطر داشته باشید که این دو ماده غذایی باعث چاقی کلی بدن شما میوشد.

استفاده از مغزیجات

مغزها همانند مغز آفتابگردان و پسته و فندق و … برای چاقی صورت خیلی مفید هستند و به عنوان سریعترین راه چاقی صورت نیز شناخته میشوند، ولی باید این نکته رو یادآورر بشم که مصرف این مغزها موجب جوش صورت نیز میشوند، اما اگر حساسیت ندارید مصرف آن توصیه میشود.

دیدگاه‌ها ۰

*
*